Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

aşk sevgi

YazarMesaj
shabos
₪ Lady Mod
₪ Lady Mod

aşk sevgi Empty
MesajKonu: aşk sevgi   aşk sevgi Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 6:58 pm

Alemlerde Yer Yapan Delİkanlinin Elİnde Olan ÇarŞafla Sarilip
Dumanla Yok Olan Esrara Deİl Sana MÜptelayim MÜslÜm Baba.

Duyman İçin Değil Seslenişim, Gelmen İçinse Hiç Değil Çağırmalarım,
Bu Yüzden Duymadan Seslenişim Biliyorsa…
Görmeden Sevmeyide Bilir.

Ben keder üretir dert yaratırım aleme ibrettir herbir sattırım kırk yılın başında halim hatrım sorulsa ne yazar sorulmasa ne !!!

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz İsyankarız Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz... TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..

Gel son defa sarıl bana gidiyorum uzaklara dönüşü olmaz belki bu aşkın ölüyorum sonsuz yolculukda.

Ne İcimde Seni Unutmak Gibi Bir His Var Nede Aklımı Körükleyen Bi Rüzgar Ne
Seni Görmeyecek Kadar Güçlüyüm Nede Görmeye Dayanacak Kalbim Var.

Benim Damarlarımda Dolaşan Kimyasal Bi Etki,Sen Aşık Değilsin Kızım Seninki Etkiye Tepki.

Senle Birlikte İken Saatlere Yetişemedim,Senden Ayrıldıktan Sonra Dakikalara
Erişemedim.......

Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar. Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar...

Aşk ve ArkadaşLIk Birgün YoLda KarşILaşIrLar, Aşk Kendinden Emin Bir ŞekiLde Sorar:"Ben Senden Daha Candan ve Daha YakInIm!Sen Niye VarsIn ki Bu Dünyada.?ArkadaşLIk Cevap Verir Bu Kendini Begenmiş Duyguya;"Sen Gittikten Sonra Arkanda BIraktIgIn GözyaşLarInI SiLmek İcin"!!

Hayat benim anlamı sensin, yıldız benim dilek sensin, bulut benim yağmur sensin, güneş benim ışığım sensin, kor benim alev sensin, ben sendeki benim, sen bendeki sensin : ömür denilen meçhul bizimle tükensin...annadınmıı

Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun.

Sevgiyi Gostereceksin Soylemek Yetmez,sevgi Gozlerinde Olacak Sozlerin Yetmez, Sevgi Herseydir Kalbe Hapsedilmez, Seveceksin Benim Gibi Ama Yuregin Yetmez.

ALaca KaranLıkta oLsun öLümüm Kısın LambaLarı Kısın aLın GötüRün BüTün umutLarımı Kaderim DünYada KaLsın...okuSun öLüm FeRmanımı SaVcı TopLansın üÇ BeŞ dosT oN YaBaNcı KuruSun aRtıK DaRaĞcı...BeNi HayaLLeRimin BiTTiği YerDe aSın.

Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz. Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.

ÖLüMü TeSLimALDı HüZüN İçİmDe SeNdeN KaLaN CaM KıRıKLaRı AyNaDa SenSiz HüzüN SeNSiz HiçKiMSe DinDiReMeDi Bu HıçKıRıKLaRı BiRGeCe YaRıSı AnSıZıN GöReCeKSiN KöŞe BaŞıNdA NöBeT TuTuYoRDu HüzüN ÖyLe KoLaY DeĞiLDiR BeNi UnUtMaK HaLa SoKaKLaRıMDaDıR AYaK İzİM..

Bugün dünyayı istediğin renge boyayıp, bütün sevginle dağıt, kendini sevginin rengi diye tanıt, çünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt .

aşk sevgi
1 sayfadaki 1 sayfası